קעקועים בשחור לבן וקעקועים צבעוניים

קעקועים שחור לבן

קעקועים בשחור לבן, נחשבים באופו טבעי לקעקועים בסיסיים ופשוטים יותר. קעקועים בשחור לבן מתאימים בעיקר עבור אלו שזהו הקעקוע הראשון שלהם. מעבר לכך ישנם קעקועים אשר מטבעם נהוגים להעשות בשחור ולבן וללא שימוש בצבעים נוספים.


בדרך כלל נוהגים לצייר בשחור ולבן קעקועים של סמלים שונים, קעקועי "טרייבל" וכן כיתוב. למרות שאין זה כלל, וניתן בהחלט למצוא גם קעקועים אשר כוללים רק כיתוב אשר צויירו במגוון רחב של צבעים.

אם גם אתם מחפשים קעקועים שחור לבן, כאן באתר תוכלו למצוא גלריית קעקועים גדולה ומרשימה הכוללת מגוון קעקועים מכל העולם.

קעקועים צבעוניים53211

קעקועים צבעוניים, הם עשירים יותר ובעלי מימד נוסף וייחודי אשר לא ניתן לכלול כאשר מציירים קעקועים בשחור ולבן.

קעקועים צבעוניים הם קעקועים שדורש יותר זמן להכינם וגם מקעקעים מנוסים ידרשו לזמן עבודה רב יותר. מנגד אלו גם קעקועים אשר נחשבים ליפים יותר ומושכים יותר את העין.

כיום אין כמעט הגבלה לסוג הקעקוע או לציור שאותו רוצים לקעקע. יש לכם פורטרט של אדם אהוב או אישיות נערצת? ציטוט אשר מהווה עבורכם מקור להשראה או משפט משיר אהוב? את כל אלו ועוד רבים תוכלו לקעקע על גבי גופכם ולשאת אותם לכל מקום על גופכם.

מה עדיף -  קעקועים צבעוניים או קעקועים שחור לבן?

אין פה ממש שאלה של מה עדיף. נכון יותר יהיה לנסח את השאלה באופן – מה אתם מעדיפים?

חשוב לזכור כי אם אתם עושים קעקוע שחור לבן תמיד תוכלו לצבוע אותו אחר כך, כך שאין מה לחשוש מהבחינה הזו. אם אינכם בטוחים לגבי גודל הקעקוע, מיקומו או מידת הצבעוניות שלו, רצוי שתלכו אל מכון קעקועים או אפילו אל כמה מכונים שונים ותבקשו לראות דוגמאות אשר יכולות להעיד על מיומנותו של המקעקע.

אגב, קעקוע צבעוני, באופן טבעי, יהיה יקר יותר מאשר קעקוע צבעוני. גם בגלל הצורך בשימוש בכמה צבעים שונים אך בעיקר בגלל שנדרש לשם כך זמן עבודה רב יותר.

בכל מקרה, לא משנה האם אתם מעדיפים קעקוע צבעוני או בצבע אחד בלבד, וודאו כי אתם עושים את הקעקוע במכון בעל אישור משרד הבריאות וכי המקעקע דואג להשתמש במחט חדשה בלבד. הסיכון הקיים בעשיית קעקוע ללא שמירה נאותה על התנאים הסניטריים הנדרשים יכול לגרום לזיהומים ולמחלות, לא עלינו.