איך לבחור מכון קעקועים טוב?

איך לבחור מכון קעקועים טוב?

רגע לפני שרצים לעשות קעקוע, מוטב לדעת כיצד בוחרים מכון קעקועים טוב ולמעשה מהו בכלל מכון קעקועים טוב. האם זהו המכון הזול ביותר? האם המכון הותיק ביותר?

ובכן, הנה כמה מהתשובות:


ניסיון

אמן קעקועים מנוסה, באוםפן טבעי, כבר נתקל במהלך הקריירה שלו בבקשות שונות ומשונות וזכה לבצע מגוון סוגים של קעקועים. גם בתחום הקעקועים, או אולי יש לומר, בעיקר בתחום הקעקועים, הניסיון של המקעקע הוא גורם קריטי אשר יכול להעיד במידה רבה על יכולתו של המקעקע להעניק לכם את התוצאה הרצויה ולספק עבודה איכותית שלא תדהה כבר תוך זמן קצר.

שם טוב

שם טוב הוא דבר שקשה להגיע אליו. אך אם יש דבר קשה יותר הוא שמירה על אותו השם הטוב. לכן בדקו בפורומים הרלוונטיים, אצל חברים וכמובן כאן באתר, מיהם המקעקים ששמם הטוב הולך לפניהם. כמובן שבאותה הנשימה נזכיר לכם לחפש גם ביקורות רעות על מקעקעים או מכוני קעקוים שמהם כדאי להיזהר כמו מאש.

שמירה על הגיינה

הערך החשוב ביותר, בכל מכון קעקועים שמכבד את עצמו הוא השמירה על ההגיינה והניקיון. הניקיון מתחיל בניקיון של המכון עצמו ומסתיים בשמירה על הגיינה במהלך ביצוע הקעקוע עצמו. וודאו כי כל קעקוע נעשה בעזרת מחט נפרדת. לפני תחילת הקעקוע שלכם בקשו מאמן הקעקועים שיפתח את המחט הסטרילית מול עיניכם על מנת שתוודאו כי אכן מדובר במחט חדשה שנפתחה במיוחד עבורכם.

ביקור במכון הקעקועים

"אין טוב ממראה עיניים" גם אם שמעתם מיליון המלצות מחברים ובאתרי האינטרנט השונים, הגיעו בעצמכם אל מכון הקעקועים שבו אתם מעוניינים להתקעקע ובדקו בעצמכם את מידת הניקיון במקום, את קצב תחלופת הלקוחות, שאלו אם אפשר לראות את המקעקע בזמן זהוא עובד על מישהו אחר וכמובן, גם אם זה נראה בנאלי, בדקו את מידת סבלנותם ואדיבותם של העובדים במקום. ודאי אינכם רוצים להתקל במקעקע חסר סבלנות...

בדיקת סגנון הקעקועים

לכל מקעקע יש סגנון או כמה סגנונות שבהם הוא מתמחה. וודאו כי המקעקע יוכל ליצור עבורכם את הקעקוע המבוקש בסגנון שאותו אתם אוהבים. על מנת להיות בטוחים, פשוט בקשו מהמקעקע לצייר עבורכם סקיצה לקעקוע  על גבי דף נייר.

 

טוב, אז עכשיו, אחרי שאתם קצת יותר חכמים ויודעים מה לבדוק לפני שמקבלים החלטה סופית, נשאר רק לעשות את הקעקוע עצמו ולהנות ממנו. אז שיהיה בהצלחה!